Inscríbete nas nosas actividades!!  

   

Reconoce  

 

   

Comezo do Torneo Solidario

Detalles

Hoxe comeza a décima edición do Torneo Solidario de Fútbol Sala da Operación Quilo. Nesta ocasión un total de 20 equipos disfrutarán de 4 xornadas de fútbol sala nos pavillóns de fontiñas e Monte dos Postes.

A continuación indicamos o calendario de partidos e características das diferentes fases:

 Así quedaron os grupos da primeira fase:

GRUPO A

GRUPO B

GRUPO C

GRUPO D

GRUPO E

AHEN FUTSAL

PELUQ. ULTREIA

AMASAOS FS

GRUPO COLABORA

FOLKINRIO TOURO

CASTIÑEIRIÑO

GRUPO ALUMISAN

MILLÁN FS

NOTTINGHAN PRICAS

ATLETICO CASTI

CHACARITAS

LOS SOLFAMIDAS

F.C. EDURNE

AVIO TEAM

FILANDON FS

CAFÉ RAKEL FS

VENTE VINDO

TONG PO FS

BALLANTHINAIKOS

BARBA F.C.

 

 

 

 

1ª FASE

DÍA 28 DE DECEMBRO
Pavillón Monte dos Postes
20:00    AHEN FUTSAL-CATIÑEIRIÑO
20:30    CHACARITAS-CAFÉ RAKEL FS
21:00    PELUQ. ULTREIA-GRUPO ALUMISAN
21:30    LOS SOLFAMIDAS-VENTE VINDO FS
22:00    FOLKINRIO TOURO-ATLÉTICO CASTI
22:30    AHEN FUTSAL - CHACARITAS


Pavillón Fontiñas
20:00    AMASAOS FS-MILLÁN FS
20:30    F.C. EDURNE-TONG PO FS
21:00    GRUPO COLABORA-NOTTINGHAN PRICAS
21:30    AVIO TEAM-BALLANTINAIKOS
22:00    FILANDÓN FS-BARBA F.C.
22:30    AMASAOS FS - F.C. EDURNE

DÍA 29 DE DECEMBRO
Pavillón Fontiñas
20:00    FOLKINRIO TOURO - FILANDÓN FS
20:30    CATIÑEIRIÑO - CAFÉ RAKEL FS
21:00    GRUPO ALUMISAN - VENTE VINDO FS
21:30    PELUQ. ULTREIA - LOS SOLFAMIDAS
22:00    AHEN FUTSAL - CAFÉ RAKEL FS
22:30    CATIÑEIRIÑO - CHACARITAS

Pavillón Monte dos Postes
20:00    ATLÉTICO CASTI - BARBA F.C.
20:30    MILLÁN FS - TONG PO FS
21:00    NOTTINGHAN PRICAS - BALLANTINAIKOS
21:30    GRUPO COLABORA - AVIO TEAM
22:00    AMASAOS FS - TONG PO FS
22:30    MILLÁN FS - F.C. EDURNE

DÍA 30 DE DECEMBRO
Pavillón Monte dos Postes
20:00    PELUQ. ULTREIA - VENTE VINDO FS
20:30    GRUPO ALUMISAN - LOS SOLFAMIDAS
21:00    FOLKINRIO TOURO - BARBA F.C.

Pavillón Fontiñas
20:00    GRUPO COLABORA - BALLANTINAIKOS
20:30    NOTTINGHAN PRICAS - AVIO TEAM
21:00    ATLÉTICO CASTI - FILANDÓN FS


2ª FASE

DÍA 30 DE DECEMBRO

Pavillón Monte dos Postes
21:45    1º Grupo A – 2º Mellor       (A)
22:20    1º Grupo C - 1º Grupo E    (D)


Pavillón Fontiñas
21:45    1º Grupo B- 2º Mellor          (B)
22:20    1º Grupo D - 2º Mellor        (C)


3ª FASE - FINAL

DÍA 31 DE DECEMBRO
Pavillón Fontiñas
10:30    SEMIFINALES   A – D
11:30    SEMIFINALES   B – C
12:30    PARTIDO EXHIBICIÓN
13:00    FINAL

 

Cuartos

Semifinales

FINAL

Semifinales

Cuartos

 

 

1º Grupo A

 

 

 

1º Grupo B

 

 

2º Mellor

A

 

B

2º Mellor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1º Grupo C

D

 

C

1º Grupo D

 

 

1º Grupo E

 

 

 

2º Mellor

 

 
NOTAS:

  1. Na 1ª fase os partidos serán dunha soa parte de 25 minutos. Clasifícanse os primeiros de cada grupo e os 3 mellores segundos.
  2. Na 2ª fase os partidos serán de dúas partes de 15 minutos cada unha.
  3. Na 3ª fase os partidos serán de dúas partes de 20 minutos cos últimos 5 minutos da segunda parte a tempo parado.

Recordamos que todos os interesados en colaborar poderán facelo aportando alimentos en calquera dos dous pavillóns ou participando na rifa solidaria.